Dulap metalic pentru depozitare cu 3 rafturi și caseta DEPO 2-900/C
De la 1.690,00 lei fără TVA
Corpul este realizat printr-o asamblare sudată, care îi conferă rigiditate sporită și durabilitate în timp. 2 uși prevăzute cu profile de rigidizare sudate pe interior, cu amortizoare de cauciuc pentru închidere silențioasă. Sistemul de închidere este cu blocare în 3 puncte: sus, jos, lateral.
Balamalele ușilor nu sunt vizibile.
1 casetă dublă (stânga / dreapta) la interior, cu înălțimea de 415 mm, separată median și prevăzută cu 2 uși, fiecare având yală cu 2 chei.
3 polițe reglabile pe înălțime la un pas de 80 mm, rigidizate. Greutate max/poliță: 70 kg.
La bază, dulapul este prevăzut cu un soclu cu H80 mm și piciorușe H10 mm din tablă zincată vopsită.
- Garanție 24 luni Chiar și pentru companii!
| Înălțime | 1800 mm |
|---|---|
| Lățime | 900 mm |
| Adâncime | 400 mm |
| Înălțime picioare | 10 mm |
| Grosime tabla vopsită | #0.7 mm, calitatea DC01 EN10130 |
| Număr compartimente | 2 |
| Lățime compartimente | 900 mm |
| Sistem închidere | Tip yală cu 2 chei sau sistem lacăt |
| Culoare de bază | RAL 7035 |
| Tip vopsire | În câmp electrostatic |
Descriere
Corpul este realizat printr-o asamblare sudată, care îi conferă rigiditate sporită și durabilitate în timp. 2 uși prevăzute cu profile de rigidizare sudate pe interior, cu amortizoare de cauciuc pentru închidere silențioasă. Sistemul de închidere este cu blocare în 3 puncte: sus, jos, lateral.
Balamalele ușilor nu sunt vizibile.
1 casetă dublă (stânga / dreapta) la interior, cu înălțimea de 415 mm, separată median și prevăzută cu 2 uși, fiecare având yală cu 2 chei.
3 polițe reglabile pe înălțime la un pas de 80 mm, rigidizate. Greutate max/poliță: 70 kg.
La bază, dulapul este prevăzut cu un soclu cu H80 mm și piciorușe H10 mm din tablă zincată vopsită.
PRODUSE SIMILARE
Dulap metalic pentru depozitare cu 4 rafturi DEPO 2-1000
De la 1.790,00 lei fără TVA Mai multe informațiiDulap metalic pentru depozitare cu uși glisante DEPO G-900
De la 1.790,00 lei fără TVA Mai multe informații📞 Nu știi ce model se potrivește?
Echipa noastră te ajută să alegi vestiarul perfect
în funcție de spațiu, buget și domeniu.
