Dulap metalic pentru depozitare cu 4 rafturi DEPO 2-1000
De la 1.790,00 lei fără TVA
Corpul este realizat printr-o asamblare sudată, care îi conferă rigiditate sporită și durabilitate în timp. 2 uși, prevăzute cu profile de rigidizare sudate pe interior, prevăzute cu amortizoare de cauciuc.
Balamalele ușilor nu sunt vizibile. Sistem de blocare uși în 3 puncte: sus, jos, lateral.
4 polițe reglabile pe înălțime la un pas de 80 mm, rigidizate cu profile sudate sub acestea.
Greutate maximă: 70 kg/poliță.
La bază, dulapul este prevăzut cu soclu cu H80 mm și piciorușe H10 mm din tablă zincată vopsită.
- Garanție 24 luni Chiar și pentru companii!
| Înălțime | 2000 mm |
|---|---|
| Lățime | 1000 mm |
| Adâncime | 450 mm |
| Înălțime picioare | 10 mm |
| Grosime tabla vopsită | #0.7 mm, calitatea DC01 EN10130 |
| Număr compartimente | 1 |
| Lățime compartimente | 1000 mm |
| Sistem închidere | Tip yală cu 2 chei sau sistem lacăt |
| Culoare de bază | RAL 7035 |
| Tip vopsire | În câmp electrostatic |
Descriere
Corpul este realizat printr-o asamblare sudată, care îi conferă rigiditate sporită și durabilitate în timp. 2 uși, prevăzute cu profile de rigidizare sudate pe interior, prevăzute cu amortizoare de cauciuc.
Balamalele ușilor nu sunt vizibile. Sistem de blocare uși în 3 puncte: sus, jos, lateral.
4 polițe reglabile pe înălțime la un pas de 80 mm, rigidizate cu profile sudate sub acestea.
Greutate maximă: 70 kg/poliță.
La bază, dulapul este prevăzut cu soclu cu H80 mm și piciorușe H10 mm din tablă zincată vopsită.
PRODUSE SIMILARE
Dulap metalic pentru depozitare cu 4 rafturi și caseta STRONG -1000
De la 2.590,00 lei fără TVA Mai multe informațiiDulap metalic pentru depozitare cu 4 rafturi STRONG – 1000
De la 2.290,00 lei fără TVA Mai multe informațiiDulap metalic pentru depozitare cu uși glisante și plexi DEPO GP – 1900
De la 2.990,00 lei fără TVA Mai multe informațiiDulap metalic pentru hărți ți desene tip A0 cu 5 sertare DRAW-A0
De la 4.290,00 lei fără TVA Mai multe informații📞 Nu știi ce model se potrivește?
Echipa noastră te ajută să alegi vestiarul perfect
în funcție de spațiu, buget și domeniu.
