Dulap metalic pentru depozitare cu 4 rafturi DEPO 1
De la 990,00 lei fără TVA
Corpul este realizat printr-o asamblare sudată, care îi conferă rigiditate sporită și durabilitate în timp. 1 ușă, prevăzută cu profile de rigidizare sudate pe interior și amortizoare de cauciuc pentru închidere silențioasă. Balamalele ușii nu sunt vizibile.
Sistem de închidere cu blocare în 2 puncte: sus / jos.
4 polițe reglabile pe înălțime la interior, la un pas de 80 mm, rigidizate cu profile sudate sub ele.
Sarcină maximă / poliță: 70 kg.
La bază, dulapul este prevăzut cu un soclu cu H80 mm și piciorușe H10 mm din tablă zincată vopsită.
- Garanție 24 luni Chiar și pentru companii!
| Înălțime | 1800 mm |
|---|---|
| Lățime | 500 mm |
| Adâncime | 350 mm |
| Grosime tabla vopsită | #0.7 mm, calitatea DC01 EN10130 |
| Număr compartimente | 1 |
| Lățime compartimente | 500 mm |
| Culoare de bază | RAL 7035 |
| Tip vopsire | În câmp electrostatic |
Descriere
Corpul este realizat printr-o asamblare sudată, care îi conferă rigiditate sporită și durabilitate în timp. 1 ușă, prevăzută cu profile de rigidizare sudate pe interior și amortizoare de cauciuc pentru închidere silențioasă. Balamalele ușii nu sunt vizibile.
Sistem de închidere cu blocare în 2 puncte: sus / jos.
4 polițe reglabile pe înălțime la interior, la un pas de 80 mm, rigidizate cu profile sudate sub ele.
Sarcină maximă / poliță: 70 kg.
La bază, dulapul este prevăzut cu un soclu cu H80 mm și piciorușe H10 mm din tablă zincată vopsită.
PRODUSE SIMILARE
Dulap metalic pentru depozitare cu 4 rafturi STRONG – 1000
De la 2.290,00 lei fără TVA Mai multe informațiiDulap metalic pentru depozitare cu uși glisante DEPO G-900
De la 1.790,00 lei fără TVA Mai multe informațiiDulap metalic pentru hărți și desene tip A1 cu 10 sertare DRAW-A1
De la 5.390,00 lei fără TVA Mai multe informațiiDulap metalic pentru hărți ți desene tip A0 cu 5 sertare DRAW-A0
De la 4.290,00 lei fără TVA Mai multe informații📞 Nu știi ce model se potrivește?
Echipa noastră te ajută să alegi vestiarul perfect
în funcție de spațiu, buget și domeniu.
